Intertop
Intertop

Intertop

Страна: Украина
Официальный сайт: intertop.ua

INTERTOP UKRAINE — українська компанія, що управляє роздрібними мережами магазинів взуття і одягу. Роздрібні мережі генерують величезні масиви даних, а особливо Fashion Retail, в якому є особливості в обліку зберігання залишків. У компанії 1 200 000 унікальних SKU і 146 магазинів, тому потрібна була система, яку можна впровадити в стислі терміни, і яка технологічно зможе обробити такий масив даних без проміжного сховища, більше того, підключитися до декількох систем одночасно. Таким рішенням стала платформа бізнес-аналітики Qlik Sense з компанією RBC Group в якості інтегратора.
Компанія RBC Group завершила перший етап проекту по впровадженню платформи бізнес-аналітики Qlik Sense, у рамках якого було впроваджено комплексне передналагоджене рішення по аналізу продажів і запасів в роздрібній мережі. Концепція цього рішення дозволяє різним департаментам і бізнес-користувачам отримати швидкий доступ до інформації, досліджувати дані і показники, створювати звіти і на їх основі приймати швидкі і ефективні рішення.
Використання передналагодженого рішення RBC Group дозволило виконати швидкий старт за 8 тижнів, завдяки злагодженій роботі двох команд, дуже сильній залученості в проект команди з боку INTERTOP UKRAINE і фахівців компанії RBC Group, які мають дуже глибоку галузеву експертизу.
На цьому ми не плануємо зупинятися і починаємо проекти по впровадженню аналітики чеків, програми лояльності, е — commerce і комплексної аналітики фінансів.
Рекомендуємо компанію RBC Group як надійного і професійного партнера.

Обратная связь

Заполните форму и мы свяжемся с вами в ближайшее время

Решения для бизнеса

Загружаем данные из различных источников, которыми владеют разные подразделения.
Предоставляем в наглядном виде информацию о том, что происходит в бизнесе по выбранному направлению.

Бизнес-аналитика и BI-платформы

Бизнес-аналитика и BI-платформы

Загрузка, очистка и консолидация данных из любых источников, KPI, тренды, инсайты, визуализация, отчетность.

Расширенная аналитика

Расширенная аналитика

Использование искусственного интеллекта для прогнозирования клиентской аналитики и персональных предложений.

Интеграция и управление данными

Интеграция и управление данными

Верификация и профилирование
Магазин данных для любых BI-систем
Мгновенная репликация данных
Хранилища и озера данных

Наши клиенты

Ознакомьтесь с рекомендательными письмами наших клиентов о качестве и эффективности выполненных проектов.
Наша компания внедряет аналитические решения для разных отраслей, таких как розница, производство, финансы, фармацевтика, FMCG/Агро, телеком, гос. сектор и другие.